Кавомашина Delonghi ECAM 290.21.B Black
DELONGHI ECAM 290.21.B/0132220045
ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ БАРИСТА
Насолоджуватися еспресо та коктейлями на його основі можна не тільки в кав'ярні, а й просто приготувавши їх самостійно. Звичайно, якщо ви вже купили кавомашину DeLonghi ECAM 290.21 B Magnifica Evo! Оптимальний вибір для повсякденного побуту. Комплекс із набором мінімально необхідного функціоналу кожному кавоманові. Стандартний для пристроїв такого класу помпа створює тиск до 15 Бар, щоб за лічені хвилини готувати порцію еспресо. Навіть дві одразу. І обов'язково з м'якою коричневою пінкою «крема». Також не забудьте вибрати оптимальну міру помелу зерен для вбудованої кавомолки. Від нього багато в чому залежить смак та міцність напою. Споживання енергії у режимі заварювання не перевищує 1450 Вт. Прилад перебуває більшу частину часу в режимі очікування та автоматично вимикається після простою. Класичний дизайн стильного чорного корпусу – не займає занадто багато місця і гармонійно виглядає в будь-якому інтер'єрі як домашньої, так і офісної кухні.
ЕСПРЕСО ПЛЮС
Якщо додати до еспресо збите на піну молоко, ви отримаєте популярний коктейль. Наприклад, капучино чи латі. Саме для цього кавоварка обладнана механічним капучинатором. Саме таким, яким користуються професійні бариста. Молоко майже миттєво збивається на легеньку повітряну пінку струменем перегрітої пари. Встановіть бажану щільність пінки вручну, на свій смак. Експериментуйте, створюйте власні композиції, щоразу унікальні. Запас води (1,8 л.) та зерен (250 гр.) у контейнері дозволяє не відволікаючись насолоджуватися улюбленими напоями у компанії друзів.
ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ ТА СЕРВІСНІ ФУНКЦІЇ
Всі налаштування та програмування напоїв задаються через зручну панель керування з сучасною сенсорною клавіатурою та інтуїтивно зрозумілими піктограмами. У цьому, обслуговування після приготування кожної порції автоматизовано. Гаряча вода промиває трубки, видаляючи залишки кави в системі, щоб щоразу ваша кава була приготована ідеально, а кавомашина працювала без жодних збоїв. Крім того, завжди можна встановити програму сервісного обслуговування самостійно. У тому числі програму видалення накипу. Нагадуємо, що при покупці кавоварки DeLonghi ECAM 290.21 B Magnifica Evo, ви отримуєте офіційну гарантію якості від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Фільтр | постійний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Місткість контейнера для відходів | 14 порц. |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кавомашина, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 099 ₴





