
Система охолодження для комп’ютерного процесора Cooler Master MasterAir G200P G2PN-126PC-R1 RGB/Black/Silver
1 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1283635
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Система охолодження для комп’ютерного процесора Cooler Master MasterAir G200P G2PN-126PC-R1 RGB/Black/Silver
НИЗЬКОПРОФІЛЬНИЙ КУЛЕР НА 2 ТЕПЛОВІ ТРУБКИ З RGB ВЕНТИЛЯТОРОМ
+ RGB LED контролер
+ Розроблений для корпусів малого форм-фактора
+ Дві С-подібні теплові трубки
+ 92-мм ШІМ-вентилятор з RGB-підсвіткою
+ Точне поєднання повітряного потоку та радіатора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній - мідь |
| Призначення | Для корпусу |
| Роз'єми | LGA1155, AM3, AM2+/AM3+/ FM1/FM2, LGA1200, AM4, LGA1156, LGA1150, AM2, LGA 1151 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 390 г |
| Висота | 39.4 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система охолодження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴


