
Корпусний вентилятор 120 мм Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3 in 1 MFL-B2DN-183PA-R1 Black
13 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1293501
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Корпусний вентилятор 120 мм Cooler Master MasterFan MF120 Halo 3 in 1 MFL-B2DN-183PA-R1 Black
MasterFan MF120 Halo, нова серія в сімействі MasterFan, є спеціальним рішенням для охолодження повітря, що ідеально підходить для процесорних кулерів і всмоктуючих вентиляторів корпусу. Подвійне адресне RGB-підсвічування забезпечує найбільш яскраве відображення кольорів на вашому корпусі та створює повітряний потік високого тиску. MF120 Halo оснащений кількома шарами наших ексклюзивних технологій шумоподавлення та ідеальним поєднанням дизайну лопатей вентилятора, які разом працюють у гармонії, щоб охолоджувати весь корпус та його компоненти у тиші.
Комплект вентиляторів Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3IN1 [B2DN-183PA-R1] включає три предмети та використовується для своєчасного охолодження комп'ютерної системи та блоків живлення.
Модель розміром 120 мм має особливу конструкцію лопат, яка знижує тиск і покращує повітряний потік.
Набір вентиляторів характеризується високою продуктивністю. Швидкість обертання кулера досягає 1800 об/хв. Герметичний підшипник перешкоджає витоку мастила, осіданню пилу.
Модель має багатобарвне підсвічування та низький рівень шуму.
Для підключення пристрою передбачено роз'єм 4-pin.
Вентилятор оснащений антивібраційною підкладкою та має робочий ресурс 160 000 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 30 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Ковзання c гвинтовою нарізкою |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 099 ₴

