
Система охолодження для комп’ютерного процесора Cooler Master MasterLiquid PL240 Flux MLY-D24M-A23PZ-RW White
5 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1385296
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Система охолодження для комп’ютерного процесора Cooler Master MasterLiquid PL240 Flux MLY-D24M-A23PZ-RW White
+ Продуктивна двокамерна система охолодження
+ Чудове співвідношення продуктивності
+ Максимальний теплообмін
+ Тонкий і витончений радіатор
+ Спеціальні вентилятори PL-Flux
+ Двоконтурне освітлення насоса ARGB
БЕЗКОМПРОМІСНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Серія Flux від Cooler Master - це втілення революційної продуктивності охолодження. Завдяки вдосконаленням від насоса до радіатора та вентиляторів, серія Flux забезпечує точно налаштовану продуктивність для чудового розсіювання тепла та охолодження.
ДВОКАМЕРНИЙ НАСОС ПРЕМІУМ-КЛАСУ
Серія Flux від Cooler Master - це втілення революційної продуктивності охолодження. Завдяки вдосконаленню від насоса до радіатора та вентиляторів, серія Flux забезпечує точно налаштовану продуктивність для чудового розсіювання тепла та охолодження.
Точно налаштоване співвідношення продуктивності
Прецизійно сконструйовані ультратонкі лопатеві ребра збільшують кількість мікроканалів для точного націлювання на теплові точки. Збільшена площа поверхні мідної основи з оптимізованою товщиною основи ще більше прискорює тепловіддачу.
ТОНКИЙ І ВИТОНЧЕНИЙ РАДІАТОР
Низькопрофільний радіатор з чудовою щільністю ребер у поєднанні з потужними вентиляторами швидко розсіює тепло.
ПЕРЕРОБЛЕНИЙ ВЕНТИЛЯТОР СЕРІЇ FLUX
Унікальний вентилятор повітряного балансу зі з'єднаними між собою лопатями, спеціально розроблений для серії Flux. Посилена конструкція забезпечує кращу стійкість для стабільної роботи на високій швидкості. Кутовий внутрішній обід рами вентилятора збільшує всмоктування повітря, а зазор у рамі створює підвищений тиск повітря для кращого охолодження.
Двоконтурний насос ARGB
Двоконтурний насос ARGB з незалежним налаштуванням освітлення демонструє вашу візуальну творчість без шкоди для ефективності охолодження.
МАКСИМАЛЬНИЙ ТЕПЛООБМІН
Високошвидкісний двигун з крильчаткою на керамічних підшипниках забезпечує збалансований потік води до та від радіатора для максимальної ефективності теплообміну.
АДРЕСНИЙ RGB GEN 2
Адресний RGB-контролер Gen 2 працює з програмним забезпеченням Cooler Master MasterPlus+ для налаштування індивідуальних кольорів, ефектів, яскравості світлодіодів тощо - і все це за допомогою інтуїтивно зрозумілого та зручного інтерфейсу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 32 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA1155, LGA1851, LGA775, AM3, TR4, LGA1200, AM4, LGA2011, LGA1156, FM2+, LGA1150, 2066, LGA1700, AM2, LGA 1151, LGA1366 |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1450 г |
| Висота | 119.6 мм |
| Глибина | 27.2 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система охолодження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴



