
Система охолодження для комп’ютерного процесора Cooler Master MasterLiquid 360L MLWD36M-A18PZ-R1 RGB/Black
4 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1396444
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Система охолодження для комп’ютерного процесора Cooler Master MasterLiquid 360L MLWD36M-A18PZ-R1 RGB/Black
Компанія Cooler Master на основі класичної серії MasterLiquid L представила оновлену та вдосконалену модель MasterLiquid 360L Core ARGB. Завдяки новим елементам дизайну, які надають серії класичного мінімалістичного вигляду, MasterLiquid 360L Core ARGB уособлює постійний інноваційний дух Cooler Master.
+ Нова двокамерна помпа Gen S
+ Збільшена поверхня радіатора
+ 120-мм вентилятори ARGB
+ Чистий класичний дизайн
+ Термопаста CryoFuze Performance
ТЕРМОПАСТА CRYOFUZE
Включає преміальну термопасту CryoFuze для виняткової теплопровідності.
ЛАКОНІЧНИЙ КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН
Чистий мінімалістичний дизайн надає кришці насоса оновленого сучасного вигляду.
Двокамерний насос Gen S
Модернізована мідна основа точно спрямовує тепло до точок перегріву, а також збільшує потік і тиск води для покращення продуктивності охолодження.
120-мм вентилятори ARGB
Модернізовані 120-мм вентилятори ARGB забезпечують оптимальну продуктивність радіатора та різноманітні варіанти освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1750 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 27.2 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA1155, LGA1851, AM3, LGA1200, LGA1156, FM2+, LGA1150, LGA1700, AM2, LGA 1151 |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 119.6 мм |
| Глибина | 27.2 мм |
| Ширина | 394 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴





