Корпусний вентилятор 120 мм Cooler Master Mobius 120 Slim MFZ-S2NN-25NPKR1 Black
+ Кільцевий дизайн лопатей (RBD)
+ Вентиляційні отвори для розгону повітря під тиском
+ Тонка конструкція корпусу
+ Модернізований трифазний двигун
ВДОСКОНАЛЮЮЧИ ІНЖЕНЕРІЮ
Компанія Cooler Master's представляє останню новинку в серії корпусних вентиляторів Mobius, що отримала визнання критиків: Mobius 120 Slim. Ця оновлена модель має більш тонкий корпус, що ідеально підходить для корпусів малого форм-фактора, які мають обмежений простір, але потребують більшого повітряного потоку. Такі особливості, як з'єднувальні кільцеві лопаті для прискореного виходу повітря під тиском і модернізований трифазний двигун, забезпечують виняткову стабільність і безшумність роботи. Хочете по-справжньому зібрати свою збірку з декількома графічними процесорами або, можливо, прикрасити свій корпус фігурками? Тоді вам потрібно звільнити простір, зберігаючи при цьому прохолоду. Зробіть свою збірку компактнішою за допомогою Mobius 120 Slim.
Кільцевий дизайн лопатей (RBD)
Лопаті вентилятора, що з'єднуються між собою, мають посилену та жорстку конструкцію, що усуває вібрацію для стабільної та плавної роботи вентилятора.
КІЛЬЦЕВИЙ ДИНАМІЧНИЙ ПІДШИПНИК
Нова конструкція динамічного підшипника використовує товсте масляне покриття та змащення для забезпечення стабільної роботи.
Вентиляційні отвори для прискорення тиску
Кутовий внутрішній обід рами зі скошеними бічними вентиляційними отворами збільшує всмоктування повітряного потоку. Структурна кільцева лопать усуває деформацію вентилятора, зберігаючи конструкцію вентилятора жорсткою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31.4 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





