Кавоварка CECOTEC Cafelizzia 790 Steel Silver
Уявіть, як з вашої кухні доноситься запах свіжозвареної кави. А тепер уявіть, що ви можете готувати різні види цього напою щодня. Спокусливо, правда? Еспресо-кавоварка CECOTEC Cafelizzia 790 Steel – це ваша власна міні-кав'ярня.
- Рожкова технологія
- Система швидкого нагріву Termoblock
- Актуальний дизайн
Кілька хвилин - і кава готова
Поки ви підготуєте чашки Cafelizzia 790 Steel вже нагріє воду. Все завдяки потужності 1350 Вт та системі Termoblock. Вони швидко доводять воду до потрібної температури та підтримують її такою до 40 хвилин. А потім автоматично вимикаються, якщо ви не користуєтесь кавоваркою.
Готуйте як бариста
Рожкова кавоварка - це не тільки про результат у вигляді смачного напою. Це і про процес приготування кави, від якої ви отримуєте насолоду. Щодня. Щоразу. Засипати мелені зерна, утрамбувати їх ложечкою, встановити кронштейн, а потім спостерігати, як ароматний напій з'являється у вашій чашці - це задоволення, яке ви маєте вдома.
Високий тиск – насичений смак
Cafelizzia 790 Steel пропускає воду через мелену каву за класичною технологією приготування еспресо. Завдяки тиску 20 бар, зерна віддають максимум смаку та аромату, а напій виходить густим, насиченим і по-справжньому бадьорим.
Запросіть друзів
Чашка кави - чудовий привід для розмови з близькими або колегами. Ця кавоварка готує одночасно дві чашки, тому вам не доведеться довго чекати на свої напої. Щоб вони довше залишалися гарячими, ви можете попередньо нагріти чашки, встановивши їх на верхню панель з функцією підігріву.
Капучинатор для молока
І не тільки: зі зручним регулятором тиску ви можете не лише збити молоко в густу пінку, але й підігріти вершки або довести воду для чаю до потрібної температури. Одна кавоварка — безліч напоїв!
Міжнародні нагороди
Завдяки високим технічним характеристикам та якісним матеріалам, кухонна техніка CECOTEC відзначена престижними нагородами у сфері дизайну та споживчих товарів.
Ергономічність та стиль
Стриманий блиск металу та невеликі чорні акценти – універсальне поєднання для стильної кухні. Але за елегантною зовнішністю ховається набагато більше. Прихований на задній панелі бак для води, піддон для зайвої рідини, протиковзкі ніжки та зручне керування – все це щоразу забезпечуватиме вам приємні враження від приготування кави.
Комплектація
Кавоварка комплектується додатковими аксесуарами та одразу готова до роботи. Вона поставляється разом із мірно-пресувальною ложечкою, фільтром для однієї чашки, фільтром для двох чашок, кронштейном та інструкцією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.2 л |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Напівавтоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 3.9 |
| Вага в пакованні | 4.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Використовувана кава | Мелений |
| Комплектація | Кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Cafelizzia 790 Steel |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості кавомашини | Одночасне приготування двох порцій |
| Розмір | 33 x 14 x 29.5 см |
| Спосіб розміщення | Окремішній |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 099 ₴









