Ролик для пресу CECOTEC Drumfit AB Fit Pro Rueda Black
Сучасний і ультракомпактний ролик для преса Cecotec Drumfit AB Fit Pro Rueda розроблений спеціально для комфортних тренувань в домашніх умовах. Завдяки вбудованому дисплею та компактному дизайну він робить ваші тренування зручними та ефективними.
+ Стильний і компактний дизайн
+ Функція автоматичного відскоку
+ Вбудований дисплей
+ Надійна та якісна стабільність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.88 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для преса |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 1.88 |
| Вага в пакованні | 2.43 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ролик для преса, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Drumfit AB Fit Pro Rueda |
| Об'єм | 0.02064 |
| Розмір | 445 x 390 x 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

