Блендер CECOTEC Power Neutron 1100MAX Black/Silver
Сучасний та високопродуктивний занурювальний блендер CECOTEC Power Neutron 1100MAX створений спеціально для максимально якісного та швидкого збивання або подрібнення практично будь-яких продуктів. За допомогою двигуна потужністю 1100Вт та зручної регульованої швидкості робить Ваші смузі ідеальними та смачними.
- Сучасний та стильний дизайн
- Висока потужність роботи 1100Вт
- Леза з чорним покриттям титану і продовженим терміном служби
- Легке та поняте управління з функцією Turbo
- Легке і просте розбирання констуркції
Висока ефективність роботи
Завдяки потужності роботи 1100 Вт блендер CECOTEC швидко готує тонкі та однорідні суміші та робіть крем із усіх видів продуктів у найкоротші терміни, до того ж Ви запросто зможете розколоти навіть лід.
Чорне покриття з титану
Завдяки технології CrossBlades з чорним титановим покриттям лез підвищує твердість та гостроту, дозволяючи подрібнювати навіть найтвердіші продукти.
Ніжка XL
Насолоджуйтесь великим комфортом подрібнення продуктів з подовженою ніжкою ХL, яка дозволяє Вам користуватися блендером з великим комфортом.
Регульована швидкість
Велика кількість режимів роботи та функція Turbo забезпечує ідеальне подрібнення з отриманням тонких та кремових результатів.
Легко та просто
Одним рухом оберете ту швидкість роботи, яка Вам потрібна для досягнення ідеального смаку Вашого смузі або пюре.
Конструкція, яку легко розібрати
Система Fix Plus блендера CECOTEC гарантує просте та практичне кріплення та демонтаж для легкого та швидкого очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.88 кг |
| Висота | 398 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Ємність мірного стакана | 800 мл |
| Лопатка | Ні |
| Мірний стакан | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Блендер, Стакан, Інструкція |
| Вага без паковання | 0.88 |
| Вага в пакованні | 1.58 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина дроту | 1.2 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Місткість блендерної чаші | 0.8л |
| Місткість пляшки | 0.8л |
| Комплектація | Блендер, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Power Neutron 1100MAX |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Матеріал ножів | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 0.021038 |
| Розмір | 39.8 х 6 х 6 cm |
| Тип | Заглибний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



