Електробритва CECOTEC Bamba PrecisionCare Titanium PerfectCut Grey
Подразнена та чутлива шкіра — з такою проблемою стикається приблизно половина чоловіків, які регулярно голяться. Тому вдало підібрана бритва — мастхев для правильного догляду за собою. CECOTEC Bamba PrecisionCare Titanium PerfectCut — це міцні леза з неіржавкої сталі, які відразу охоплюють велику площу, 3D-головка, підлаштовується під обриси вашого обличчя, і функція самоочищення для максимальної зручності. З нею ви дізнаєтеся, що означає безпечне, приємне й безболісне гоління, і в результаті отримаєте ідеально гладку, а головне — здорову шкіру.
Продумана ергономіка
Тепер, щоб досягти ідеальної гладкості, не потрібно занадто сильно тиснути на бритву до подряпин і порізів, адже 3D-головка вміє адаптуватися до контурів вашого обличчя. Крім того, девайс має ергономічну ручку, що робить процес гоління зручнішим.
Нові можливості для профільування
Класичні вуса, бакенбарди Франца Йосипа або Friendly Mutton Chops — вибирайте свій стиль, підкреслюйте маскулінність, щоб надати образу досконалості. CECOTEC Bamba PrecisionCare Titanium PerfectCut вміє робити все завдяки висувному тримеру для стриження вусів і бакенбардів.
Леза, які не потрібно точити?
Саме так, адже бритва має сталеві леза, які заточуються самі. Така фішка дає змогу зголювати волосся більш ретельно, точно та рівномірно.
Беріть із собою куди завгодно
Зі зручним дорожнім кейсом ви легко можете взяти девайс із собою, коли їдете у відрядження або подорож. А завдяки захисному ковпачку головка бритви завжди залишається чистою.
Автономність для безперервного гоління
Літієвий акумулятор заряджається лише за 2 години, а повного заряду вистачає на 40 хвилин автономної роботи. Крім того, бритва має світлодіодні індикатори, які показують, чи заряджений девайс повністю, чи потребує заряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Ні |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тример | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.133 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.133 |
| Вага в пакованні | 0.5 |
| Тип тримера | Відкидний |
| Час автономної роботи | 40 |
| Час заряджання | 2 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість бритовних головок/сеток, шт. | 3 |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Bamba PrecisionCare Titanium PerfectCut |
| Об'єм | 0.0064 |
| Особливості бритви | Повторювання контурів обличчя |
| Розмір | 65 х 55 х 150 мм |
| Тип бритви | роторна |
| Колір | Сірий |
| Електроживлення | Від акумулятора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


