Фен Cecotec Bamba IoniCare 5300 Maxi Aura Black
Фен CECOTEC Bamba IoniCare 5300 Maxi Aura Black – це здоров'я волосся, краса та зручність. Технологічний фен сушить волосся швидко і щадно, не пересушуючи. В результаті ваші локони будуть блискучі та слухняні.
- дифузор та випрямляч у комплекті
- іонізація, холодне обдування
- потужність 2200 Вт
Щадне сушіння
Фен подає сильний потік повітря для швидкого результату, не пересушує волосся. Іони зберігають блиск і вологу волосся, тому в результаті локони виглядають природними та здоровими. Холодне обдування подовжує стійкість укладання і запобігає електризації локонів.
Дифузор для локонів
Для створення виткого укладки в комплекті з феном йде дифузор. Така насадка забезпечує об'єм біля коріння і природним способом завиває локони, не ушкоджуючи структуру.
Висока потужність
Фен оснащений потужним мотором 2200 Вт, який забезпечує стабільний повітряний потік для швидкого та рівномірного сушіння волосся. Три рівні швидкості дозволяють індивідуально підібрати відповідний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Фен; Насадки; Інструкція |
| Вага без паковання | 0.5 |
| Вага в пакованні | 1.12 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина дроту | 1.8 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість режимів | 3 |
| Комплектація | Фен, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | IoniCare 5300 |
| Об'єм | 0.008008 |
| Особливості | Петля для підвішування |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Розмір | 28.5 х 21.5 х 8.5 cm |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





