Випрямляч для волосся CECOTEC RitualCare Wet&Dry Black
Випрямляч для волосся CECOTEC RitualCare Wet&Dry – чудовий пристрій для створення різноманітних зачісок. Експериментуйте: хвилясті локони чи прямі блискучі пасма? CECOTEC дозволить вам створити нові образи!
- швидке нагрівання
- великі пластини
- технологія іонізації
- довгий обертовий кабель
- автовідключення
- Система блокування
- Універсальність
Пластини ХL
Вони мають ширину 55 мм, що дозволяє захопити більше пасм при проходженні волоссям. Це чудовий варіант для швидкого створення зачіски.
Кератинове покриття
Пластини випрямляча Bamba Ritual покриті кератином та аргановим маслом. Вони забезпечать ідеальне випрямлення волосся, яке насичуватиметься вітамінами. Локони стають блискучими та доглянутими.
Температурний режим
Пристрій працює на постійній температурі, яка є оптимальною навіть для випрямлення густого волосся. За кілька хвилин ви можете створити стильну зачіску.
Кабель, що обертається
Триметровий кабель із системою 360° забезпечує повну свободу використання випрямляча. Ви можете не турбуватися про скручування кабелю.
Використання на сухому та вологому волоссі
CECOTEC призначений для випрямлення і сухого, і вологого волосся. Якщо ж є волога в пасмах, вона видаляється через отвори для виходу пари. Волосся розгладжується і висушується, при цьому не обламуючи.
Іонізація
У пристрої вбудована система іонізації. Негативно заряджені іони виробляють турмалін, усувають статичну електрику, розгладжуючи кутикулу волосся. Зачіска стає доглянутою та здоровою.
Система блокування
Вбудована система блокування пластин спрощує зберігання пристрою та запобігає його пошкодженню.
Комфорт при використанні
На випрямлячі розміщені холодні наконечники, які гарантують комфорт та зручність при випрямленні волосся. Ви можете не боятися, що отримаєте опік у процесі укладання.
Стильний дизайн
Чорний випрямляч із рожевими вставками точно сподобається кожній дівчині. Стайлер має турмалінове покриття. За допомогою цього пристрою ви зможете щодня створювати нові образи, експериментуючи зі своїм волоссям.
Комплектація
У комплект входить:
- Випрямляч для волосся
- інструкція з експлуатації
- гарантія від виробника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.64 кг |
| Можливість завивки волосся | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 50 сек |
| Дисплей | Ні |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.64 |
| Вага в пакованні | 1 |
| Час нагрівання | 50 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина дроту | 3 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Випрямляч для волосся, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | RitualCare Wet&Dry |
| Об'єм | 0.005633 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








