Велотренажер CECOTEC DrumFit Indoor 6000 Forcis Bicicleta Black
Сучасний та компактний велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 Forcis Bicicleta створений спеціально для максимально ефективного тренування в домашніх умовах. За допомогою вбудованого дисплея та точного регулювання сидіння робить Ваші тренування зручними та якісними.
- Сучасний та продуманий дизайн
- Компактна та зручна конструкція
- Легке регулювання сидіння
- Вбудований дисплей
- Система BeltRide
Все для комфортного тренування
Ергономічне сидіння з м'якою підкладкою та регульованим кермом для тренувань на довгі дистанції, все це робить велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 по справжньому найкращим помічником у домашніх тренуваннях.
Маховик вагою 6 кг
Для навчання адаптованого до ваших потреб велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 має маховик вагою 6кг для максимально якісних тренувань.
Користувальницький опір
Змінний опір для імітації тренувань у різних умовах надає більшої користі та ефективності від Ваших тренувань.
Для більшого комфорту
Велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 має спеціальний тримач пристроїв таких як смартфон, планшет, книга та багато іншого.
Великий спектр корисної інформації
Конструкція Cecotec DrumFit Indoor 6000 має РК екран, який показує швидкість, час, відстань та калорії під час кожного тренування в режимі реального часу.
Легко та зручно
Ми подбаємо про деталі: пляшка, тримач для пляшок, педалі з тукліпсами, стабілізатори та колеса для зручності транспортування дозволяє користуватися тренажером у домашніх умовах.
Ультракомпактний дизайн
Максимальна вага користувача 120 кг та зріст до 185 см рекомендовані для використання велотренажера. Міцна конструкція, що забезпечує необхідну стабільність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21.72 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Велотренажер, 2 батарейки АА, Комплект монтажу, Інструкція користувача |
| Вага без паковання | 21.72 |
| Вага в пакованні | 23.8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Велотренажер, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | DrumFit Indoor 6000 Forcis Bicicleta |
| Об'єм | 0.03906 |
| Розмір | 107 x 48.5 x 112 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴










