Зволожувач повітря CECOTEC BreezeCare 3000 White
+ Вбудований таймер.
+ Функція ароматизації.
+ Система безпеки AutoOff.
+ Нічний режим.
+ Фільтр.
Зволожувач має керамічний фільтр, мета якого — затримувати найбільші частки, наявні у воді, як-от вапно, і боротися з неприємним запахом, який може викликати застоялася вода.
Контроль вологості
Вибір і контроль бажаного відсотка вологості від 30% до 90% завдяки гігростату, який дає змогу повністю персоніфікувати домашнє середовище.
Зона покриття
Велика зона покриття до 30 м2 на максимальній швидкості, тому ви можете легко зволожити спальню або невелику вітальню.
Автономність
Його велика автономність до 24 годин за мінімальної швидкості дає змогу зволожувати кімнату у вашому домі впродовж цілого дня, у такий спосіб вам не потрібно наповнювати бак більш ніж один раз на день.
Швидкість
Зволожувач має 3 швидкості, низьку з випаровуванням — 230 мл/год, середню — 280 мл/год і високу — 330 мл/год, що дає змогу адаптувати зволоження під певні умови.
Таймер
Зволожувач має програмований таймер до 12 годин, що дає йому змогу працювати автономно впродовж бажаного часу.
Дисплей
BREEZECARE 3000 обладнаний елегантним світлодіодним дисплеєм, який показує вологість у навколишньому середовищі, а також вологість, обрану в допустимих межах.
Функція ароматизації
Він також підходить для ароматерапії, оскільки має невелике відділення для додавання ароматичних рідин.
Безпека
Зволожувач має систему безпеки під назвою AutoOff, яка змушує пристрій вимикатися, коли в ньому закінчується вода, запобігаючи пошкодженню двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм резервуара для води | 5.5 л |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 333 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 1.8 |
| Вага в пакованні | 2.56 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зволожувач повітря, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | CCTC-05611 |
| Об'єм | 0.02392 |
| Основні функції | Зволоження повітря |
| Розмір | 214 х 214 х 333 мм |
| Рекомендований розмір приміщення | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





