Мультимейкер CECOTEC Rock'nToast Family 3in1 Black
3 знімні та змінні пластини роблять її ідеальним помічником на вашій кухні, пристосовуючись до всіх типів продуктів. Крім хрустких і апетитних сендвічів, ви можете насолоджуватися смачними вафлями в ідеальному тостері та грилі для приготування будь-яких страв.
- Потужність 1500 Вт
- 3 знімні пластини
- Світловий індикатор роботи
- Антпригарне покриття
Рівномірне підсмажування
Обидві пластини випромінюють рівномірне тепло, тому їжа рівномірно готується з обох боків для досягнення найкращих результатів: хрусткої скоринки зовні та ніжної всередині.
Ви знатимете, коли страва готова
Індикатори лампочки завжди покажуть вам, у якому стані перебуває ваша сендвічниця. Коли горить верхній індикатор, це означає, що прилад є на стадії розігрівання, тоді як нижній індикатор вказує на те, що він досить гарячий, щоб його можна було використовувати.
Швидкість нагрівання
Сендвічниця не тільки швидко нагрівається, але й швидко готує сендвічі, вафлі та інші продукти.
Місткість на 4 скибочки
Сендвічі для всієї родини. Поверхня пластин вміщує до 4 одиниць, як скибочок, так і вафель. Сендвічі для всієї родини.
Потужність 1500 Вт
Має високу потужність 1500 Вт для приготування будь-яких страв: від бутербродів і вафель до стейків, гамбургерів або скибочок хліба. Ви зможете швидко досягати найкращих результатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Сендвіч панелі, Решітка |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3.84 кг |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 3.84 |
| Вага в пакованні | 4.3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мультимейкер, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Rock’nToast Family 3in1 |
| Об'єм | 0.0232 |
| Особливості | Ручка, що не нагрівається |
| Особливості пластин | Антипригарні |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Розмір | 344 х 245 х 103 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴









