Електрочайник CECOTEC Thermosense 620 Retro Steel Silver
Електрочайник CECOTEC Thermosense 620 Retro Steel — стильний та потужний пристрій у ретро-дизайні з міцного нержавіючого металу. Об’єм 1,7 л і потужність 2200 Вт забезпечують швидке кип’ятіння води. Оснащений системою автовимкнення, захистом від перегріву та зручною ручкою для комфортного використання. Ідеальний вибір для тих, хто цінує поєднання естетики та функціональності.
- Потужність 2200 Вт
- Об'єм 1.7 л
- Знімна кришка
- Термометр для контролю температури
- Поворотна дискова основа
Об'єм 1,7 л
Готуйте напої для всієї родини завдяки резервуару об'ємом 1,7 л, який завдяки своїй великій місткості дозволяє нагрівати воду для кількох людей за одну порцію.
Дизайн з нержавіючої сталі
Чайник має гарний дизайн у стилі ретро. Крім того, його корпус з нержавіючої сталі забезпечує велику стійкість, запобігаючи передачі запахів і смаків у воду.
Потужність 2200 Вт
Довго чекати не доведеться завдяки потужності 2200 Вт, яка швидко та ефективно нагріває воду, навіть коли вона знаходиться на максимальному рівні.
Аналоговий термометр
Перевірте температуру води простим поглядом на зовнішній термометр. Легко, зручно та інтуїтивно зрозуміло.
Поворотна підставка на 360 градусів
Чайник та його поворотна на 360 градусів підставка дозволяють комфортно користуватися ним як правшам, так і лівшам.
Бездротовий контейнер
Підставка чайника стоїть окремо і має автоматичне вимкнення для зручності використання та безтурботної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.82 |
| Вага в пакованні | 1.1 |
| Тип нагрівання | Прихований нагрівальний елемент |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрочайник, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Thermosense 620 Retro Steel |
| Особливості | Цоколь із поворотом на 360° |
| Розмір | 230 х 210 х 165 мм |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴

