Кавомолка CECOTEC Titanmill 400 Steel Silver
Сучасна та стильна кавомолка CECOTEC Titanmill 400 Steel створена спеціально для ідеального помелу найрізноманітнішого виду зернової кави. За допомогою високої потужності роботи 200Вт та конструкції лез з нержавіючої сталі забезпечує відмінне подрібнення кавових зерен для створення кращої кави.
- Сучасний та компактний дизайн
- Висока потужність роботи 200Вт
- Конструкція лез з нержавіючої сталі
- Ємність кавомолки 70г
- Легкий контроль ступеня помелу
Швидкий та легкий помел
З легкістю подрібнюйте каву, спеції та інші продукти завдяки потужності роботи 200 Вт, яка швидко дозволяє досягти ідеального помелу за найкоротший час.
Леза з нержавіючої сталі
Багаторазове подрібнення з максимальною ефективністю за допомогою лез з нержавіючої сталі, що забезпечують тривалий термін служби та покращену гостроту, забезпечуючи ідеальне подрібнення.
Ідеальне подрібнення за раз
Незважаючи на компактні розміри кавомолки, CECOTEC Titanmill 400 Steel вміщує 70 г кави, що дозволяє отримати необхідну для щоденного помелу кількість кави за одну порцію.
Система безпеки
Кавомолка CECOTEC оснащена системою безпеки, яка забезпечує повну безпеку використання та захищає Вас від будь-яких фізичних ушкоджень.
Низький рівень шуму
Насолоджуйтесь тихим подрібненням, яке не порушує навколишнє оточення і дозволяє вам спокійно готувати інгредієнти.
Чаша з нержавіючої сталі
Подрібнювальна чаша, виготовлена з нержавіючої сталі, забезпечує міцність та довговічність при тривалому використанні кавомолки.
Прозора верхня кришка
Контролюйте процес помелу одним поглядом за допомогою прозорої кришки яка кріпиться зверху корпусу, гарантуючи ідеальний помел без зайвого клопоту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм контейнера для зерен | 70 г |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дозатор | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.68 |
| Вага в пакованні | 0.833 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кавомолка, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | Titanmill 400 Steel |
| Об'єм | 0.00294 |
| Розмір | 10 х 18 х 10 см |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

