Праска CECOTEC Fast&Furious 5055 Pro (CCTC-05570) Blue
Сучасна праска від СЕСОТЕС має підвищену потужність та міцну керамічну підошву. Завдяки сенсорному датчику, п'яти рівням температури та технології Turbo Slide користуватися ним – одне задоволення.
- Можливість регулювання температури
- Антипригарне покриття на підошві
- Безперервне створення пари
- Технологія безпеки та автоматичне відключення живлення
Приголомшлива потужність
Пристрій швидко та ефективно відгладжує речі, адже має високу потужність.
Регулювання температури
Управляти праскою досить легко завдяки сенсорному датчику. Виберіть бажаний рівень температури з 5 запропонованих залежно від того, який одяг гладите.
Створення пари
Система Power Steam забезпечує постійну подачу пари (швидкість – до 65 г/хв).
Технологія захисту від протікання
Система Drip Block розроблена спеціально для захисту одягу. Забудьте про плями на улюбленій кофтині або сукні.
Антипригарне покриття та швидке ковзання
Завдяки міцній та антипригарній підошві Turbo Slide гладити речі тепер легше та зручніше. Сучасна технологія забезпечує швидке пересування праски елементом гардеробу.
Довговічність та практичність
Система захисту від накипу гарантує, що вапно не накопичуватиметься на поверхні, тому праска матиме тривалий період експлуатації.
Паровий удар
Завдяки паровому удару (255 г/хв) пристрій від СЕСОТЕС може усунути навіть сильні складки на ваших речах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Активна прасувальна дошка | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 255 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Швидкість подачі пари | 65 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Захист від накипу | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0.4 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Знімний бак для води | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 168 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 1.8 |
| Вага в пакованні | 1.9 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина дроту | 1.8 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Праска, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | CCTC-05570 |
| Об'єм | 0.008694 |
| Розмір | 33 х 16,8 х 13,8 cm |
| Колір | Чорний/синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴









