Фен-стайлер CECOTEC DryGlam Waves Champagne 4in1 A01_EU01_103715 White
Сучасний та багатофункціональний фен-стайлер CECOTEC IoniCare RockStar Nano IonTech 4in1 створений спеціально для максимально комфортного та якісного створення кращої зачіски. За допомогою високої потужності роботи 1600Вт та великого набору різноманітних насадок робить найкращі та об'ємні зачіски за найкоротший час.
- Сучасний та компактний дизайн
- Висока потужність двигуна 1600Вт
- Інтелектуальний контроль температури та функція іонізації
- Зручне та просте управління
- Надійна та міцна конструкція
Сучасні технології для ідеального волосся
Попрощайтеся з пухнастою волосся завдяки революційній функції Plasma. Повністю усуває статичну електрику шляхом поєднання позитивних та негативних іонів. Ваше волосся стане м'якше, блискуче і перестане пушитися.
Насадка для створення ідеального волосся
За допомогою спеціальної щітки, що розплутує, ви заощадите час у повсякденному житті і досягнете неймовірного обсягу. Отримайте м'яке, гладке і густе волосся всього за кілька хвилин.
Насадка для укладання волосся
Створюйте ідеальні хвилі за допомогою насадки Coanda. Повітря слідує по вигнутій поверхні головки, обволікаючи волосся навколо стовбура.
Насадка концентратор
Насадка концентратор пропускає потік повітря, прискорюючи процес сушіння, допомагаючи боротися з пухнастістю та домагаючись більш контрольованого сушіння волосся.
Зручно та швидко
Заощаджуйте час під час щоденного догляду за волоссям і досягайте неймовірного об'єму за допомогою щітки, що розплутує. М'яке, невгамовне і густе волосся всього за кілька хвилин.
Насадка дифузор
Укладіть локони після душу і надайте волоссю додатковий об'єм за найкоротший час, при цьому ні як не шкодячи Вашому волоссю.
Потужний безщітковий двигун
Технологія безщіткового двигуна забезпечує чудову продуктивність та тривалий термін служби. Швидше та ефективніше сушіння завдяки потужності 1600 Вт та швидкості обертання 110 000 об/хв.
Дбає і захищає
Інтелектуальна система контролю температури запобігає надмірному тепловому пошкодженню волосся, зберігаючи ваше волосся більш здоровим і доглянутим.
Цифровий дисплей
Завдяки цифровому дисплею ви можете швидко та легко контролювати температуру сушіння, досягаючи ідеальних результатів простим та інтуїтивно зрозумілим способом.
Інтелектуальне використання
Фен-стайлер CECOTEC запам'ятовує останні використані налаштування швидкості та температури, підлаштовуючи режим роботи під ваші уподобання.
Компактніше та легше
Насолоджуйтесь комфортним, неперевершеним сушінням за допомогою ергономічної та компактної конструкції, яка дозволяє вам керувати фен-сатйлером без втоми навіть під час тривалих сеансів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.77 кг |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Концентратор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Concentrator tip Diffuser Curling cylinder Straightening brush Instruction manual |
| Вага без паковання | 0.77 |
| Вага в пакованні | 1.64 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина дроту | 1.8 м |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість режимів | 3 |
| Комплектація | Фен-стайлер, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | A01_EU01_103715 |
| Насадки | Концентратор |
| Об'єм | 0.009075 |
| Особливості | Дисплей |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Розмір | 7.3 x 1.4 x 24.5 cm |
| Колір | Колір шампанського |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴






