Електрогриль Braun CG 9047 Silver/Black
Виняткова продуктивність для ідеальних результатів
Ідеально смажене м'ясо та багато іншого
Від стейків, риби, овочів до кесадильї, паніні, млинців або яєць – цей гриль може все. Шість пластин з антипригарним покриттям - дві гриль, дві плоскі та дві пластини для приготування венських вафель - дозволяють готувати кожну страву окремо, незалежно від ваших кулінарних уподобань.
Режими приготування 3 в 1
Режим «Піч» з 5 різними налаштуваннями висоти ідеально підходить для смаження делікатної їжі з обох сторін без контакту з верхньою пластиною. Крім того, контактний режим обережно притискає їжу між пластинами, щоб мінімізувати час приготування. Використовуйте відкрите положення, і ви отримаєте смак барбекю з двома відкритими пластинами для максимальної універсальності.
Незалежні електронні термостати
Надзвичайна точність і чудова універсальність у вас під рукою. Два незалежних електронних термостата дозволяють точно регулювати температуру кожної пластини окремо, щоб ви могли одночасно готувати два види їжі при двох різних температурах.
Функція Sear 250 ° C
Натисніть кнопку Sear, щоб збільшити потужність, розігрівши гриль до 250 ° C на кілька хвилин, щоб утворилася насичена рум’яна скоринка, яка підсилює пікантний смак вашого улюбленого стейка.
Вбудований піддон для збору жиру
За допомогою регульованих передніх ніжок ви можете регулювати нахил пластин. Будь-який жир буде стікати безпосередньо в лоток для жиру для здорових результатів з низьким вмістом жиру. Звичайно, лоток також легко знімається і його можна мити в посудомийній машині.
Знімні частини, які можна мити в посудомийній машині
Завдяки знімним антипригарним пластинам і піддону для жиру чистити гриль зручно та легко. Незважаючи на те, що вони оснащені високоефективними вбудованими нагрівальними елементами, пластини для гриля можна мити в посудомийній машині.
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 11.98 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрогриль, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | CG 9047 |
| Особливості | Індикатор нагрівання, Індикатор роботи, Миття пластин у посудомийній машині, Мобільний застосунок |
| Особливості гриля | Термостат |
| Робоча поверхня | Антипригарна |
| Розмір | 46 х 36.5 х 19 см |
| Розмір робочої поверхні | 370 x 230 mm |
| Тип | Контактний |
| Тип керування | Механічний |
| Функції | Термостат, Автовимкнення, Таймер вимкнення, відчинення на 180° |
| Колір | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 499 ₴



