
Оптичний димовий сповіщувач з поворотними перемикачами Bosch FAP-425-O-R White
6 199 ₴
- В наявності
- Код: 1228610
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний димовий сповіщувач з поворотними перемикачами Bosch FAP-425-O-R White
Висока надійність та точність завдяки інтелектуальній обробці сигналів (ISP). Найранніше виявлення навіть найменшого диму завдяки версіям з подвійною оптичною системою (технологія Dual-Ray). Контроль навколишнього середовища на наявність електромагнітного впливу для швидкого аналізу першопричин. Автоматична та ручна адресація.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Контрольована ознака пожежі | Дим |
| Живлення | Мережа 220В |
| Приведення в дію | Ручне/Автоматичне |
| Тип сповіщувача | Адресний |
| Тип оповіщувача | Звуковий |
| Тип встановлення | Стельовий, У приміщенні |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 63.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр | 120 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP42 |
| Значення вихідного струму | 1 А |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 24 В |
| Живлення в режимі очікування | 3 мА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.1 |
| Вага в пакованні | 0.12 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Оптичний димовий вапна з поворотними перемикачами, інструкція, гарантійний талон. |
| Об'єм | 0.0006 |
| Розмір | Ø 120 x 63.5 mm |
| Тип детектора | димовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴
