Інтерфейсний модуль високовольтних реле Bosch FLM-420-RHV-S White
Високовольтні інтерфейсні модулі реле FLM‑420‑RHV використовуються для керування активацією зовнішніх елементів, наприклад, димових заслінок або вентиляторів (функція FAN), через локальну мережу безпеки LSN.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 390 г |
| Висота | 126 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 71 мм |
| Значення вихідного струму | 6 А |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.39 |
| Вага в пакованні | 0.6 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Інтерфейсний модуль високовольтного реле, інструкція, гарантійний талон. |
| Об'єм | 0.002128 |
| Розмір | 126 x 126 x 71mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 799 ₴

