Підсилювач Bosch PVA-2P500 Black
Підсилювач PVA-2P500 класу D – це професійний аудіопідсилювач потужністю 2 × 500 Вт для евакуації. Він може працювати як від мережі, так і від джерела постійного струму. Вихідна напруга гальванічно ізольована та постійно контролюється на наявність замикання на землю. Режим енергозбереження та вентилятори з регульованою температурою зменшують споживання енергії та рівень шуму. Функції керування та моніторингу виконуються через шину CAN. Цей підсилювач призначений для роботи в системі аварійної евакуації. Підсилювачі зазвичай керуються за допомогою контролера та налаштовуються за допомогою IRISNet.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PLENA type | VAS |
| RJ45 | 2 |
| Вага без паковання | 16.5 |
| Вага в пакованні | 19 |
| Тип конференц-системи | Дротова |
| Тип обладнання | Аксесуар для конференц-системи |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Підсилювач, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність | 500 |
| Об'єм | 0.016619 |
| Ширина | 483 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 499 ₴

