Виклична станція Bosch PVA-15CST Black
PVA-15CST – це дзвінкова станція для системи PAVIRO. Стандартно дзвінкова станція оснащена мікрофоном на ґудзиковій шийці з екраном та постійним моніторингом, загалом 20 кнопками, підсвіченим РК-дисплеєм та вбудованим гучномовцем. Викликову станцію можна модифікувати відповідно до потреб користувача, підключивши до п'яти розширень дзвінкової станції PVA-20CSE, кожне з яких має 20 налаштовуваних кнопок вибору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 66 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PLENA type | VAS |
| Вага без паковання | 0.6 |
| Вага в пакованні | 1.1 |
| Тип конференц-системи | Дротова |
| Тип обладнання | Аксесуар для конференц-системи |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гучномовець | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Виклична станція, інструкція, гарантійний талон. |
| Об'єм | 0.0284 |
| Розмір | 200 ✕ 166 ✕ 66mm |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 399 ₴

