Вбудована бокова заглушка Bosch DCNM-FEC Black
DCNM-FEC Вбудована бокова заглушка
- Витончений та сучасний дизайн.
- Приховує недосконалість отвору
- Робить вид обладнання праворуч і ліворуч від вбудованих панелей завершеним
Правильно підібрані заглушки надають панелям, що вбудовуються, завершений вигляд. На кожну позицію для монтажу потрібно дві заглушки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Вага без паковання | 0.05 |
| Вага в пакованні | 1.2 |
| Тип конференц-системи | Бездротова |
| Тип обладнання | Аксесуар для конференц-системи |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Вбудована бічна заглушка, інструкція, гарантійний талон. |
| Об'єм | 0.006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 699 ₴

