Акумуляторний модуль BLUETTI B80P
BLUETTI B80P виготовлений із надійних акумуляторних елементів LiFePO4 терміном служби понад 10 років. Він має клас захисту IP65 від води та пилу, тому ви можете продовжувати рух за будь-якої погоди.
Підсилювач потужності для електростанцій BLUETTI
Окрім того, що B80P ідеальний компаньйон для BLUETTI AC80, він також розширює потужність багатьох інших портативних електростанцій BLUETTI, таких як EB3A, EB55, EB70 та AC180 у режимі Power Bank.
Автономне джерело живлення
Більше, ніж просто акумулятор розширення, BLUETTI B80P може забезпечити до 120 Вт постійного струму за допомогою 3 портів постійного струму – USB-A, USB-C і порту автомобільного прикурювача. Завдяки 806 Вт-год енергії він може заряджати смартфон 43 рази, ноутбук 10 разів і вмикати світло протягом понад 60 годин.
Доступні різні способи заряджання
BLUETTI B80P забезпечує безпрецедентну гнучкість заряджання, яка гарантує, що у вас завжди буде повний акумулятор. Його можна заряджати як із AC60, так і самостійно через адаптер, сонячну панель або автомобіль.
*В комплекті немає кабелю B80 DC7909 BLUETTI для підключення зарядної станції
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Висота | 204 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB тип C | 1 |
| USB-A | 1 |
| Автомобільна розетка | 1 |
| Аксесуари в комплекті | 1 × батарея розширення BLUETTI B80P 1 × посібник користувача 1 × гарантійний талон |
| Батарея | Літій-залізо-фосфатний (LFP) |
| Вага без паковання | 9.9 |
| Вага в пакованні | 12.2 |
| Вхідна напруга | 240 |
| Вихідна напруга | 230 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора | 15570 |
| Ємність батареї | 806 |
| Ємність зарядної станції, Вт·год | 806 |
| Заряджання батареї | От сети |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів до 80% вихідної ємності |
| Комплектація | Акумуляторний модуль, гарантійний талон, інструкція. |
| Мoдель | B80P/806WH |
| Максимальна потужність W | 1000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм | 0.03317 |
| Розмір | 290×207×204 мм |
| Роз'єми | USB-A|USB-C |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Тип продукту | Power station |
| Функція ДБЖ | Да |
| Колір | Чорний/жовтогарячий |
| Цикли заряджання | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 699 ₴





