Портативна зарядна станція BLUETTI AC180P 1800W
BLUETTI AC180P: потужність, на яку завжди можна покластися
Зарядна станція BLUETTI AC180P високопотужна, оскільки має ємність 1152 Вт·год і безперервну вихідну потужність 1800 Вт. Завдяки своїй швидкості заряджання та унікальному дизайну, це універсальна станція призначена для багатьох застосувань.
Застосунок BLUETTI також доступний, щоб дистанційно керувати та моніторити у реальному часі.
BLUETTI AC180P оснащена постійною вихідною потужністю 1800 Вт і ємністю 1152 Вт-год, щоб задовольнити більшість повсякденних потреб, пов'язаних із електроенергією. Вона також має режим Power Lifting, який забезпечує вихідну потужність 2700 Вт, щоб без зусиль запускати пристрої.
Широкий діапазон виходів, включаючи розетку змінного струму, USB-A, USB-C, розетку 12 В постійного струму та бездротову зарядну панель, створено для універсальної зарядки для життя поза мережею або в дорозі.
Одна година для заряду - працює цілий день
Високоефективна швидкість заряджання забезпечує швидке повне заряджання акумулятора. За допомогою лише одного заряджання AC180P здатний забезпечити подовжений термін служби батареї, щоб живити найнеобхідніше вдома чи на природі. Завдяки технології Turbo Charging із вхідною потужністю до 1440 Вт зарядка від 0 до 80% займає лише 45 хвилин! Тепер ви можете розслабитися, знаючи, що готова до використання потужність завжди під рукою.
Безпечна, надійна, довговічна
Безпека завжди на першому місці. AC180P оснащена найбезпечнішими LiFePO₄ акумуляторами, що забезпечує довговічність і понад 3500 життєвих циклів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 кг |
| Вхідна напруга | 200 В |
| Висота | 247 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1800 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідні інтерфейси | AC-роз'єм |
| Довжина | 340 мм |
| Ємність акумулятору | 360000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1800 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS) |
| Роз'єми | DC, USB Type-A, Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB тип C | 1 |
| USB-A | 4 |
| Батарея | Літій-залізо-фосфатний (LFP) |
| Вага без паковання | 16 |
| Вага в пакованні | 16 |
| Виходи змінного струму | 2 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Заряджання змінним струмом | 1440 |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ циклів до 80% вихідної місткості |
| Комплектація | Портативна зарядна станція, гарантійний талон, інструкція. |
| Потужність | 1800 |
| Об'єм | 0.06048 |
| Розмір | 40×247×317 мм |
| Тип продукту | Power station |
| Колір | Чорний/жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 499 ₴





