Зарядний пристрій BLUETTI T500 500W
Зарядний пристрій для електростанції Bluetti 500W T500
B230/B300 (адаптер змінного струму T500) використовується для заряджання електростанції BLUETTI або зовнішніх акумуляторів від розетки змінного струму.
AC200P/AC200/AC200Max (адаптер змінного струму T500 та кабель XT90 – DC7909) використовується для одночасного заряджання BLUETTI AC200P/AC200/AC200Max з двома адаптерами потужністю до 1,000 Вт.
EP500 (адаптер змінного струму T500 та кабель DC7909 до авіаційного штекеру) використовується для одночасного заряджання BLUETTI EP500 від двох настінних розеток змінного струму потужністю до 1100 Вт.
EP500Pro/AC300 (адаптер змінного струму T500 та кабель DC7909 до MC4) використовується для одночасної зарядки BLUETTI EP500Pro/AC300 від двох або трьох розеток змінного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 1 |
| Вага в пакованні | 1 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Зарядний пристрій, гарантійний талон, інструкція. |
| Мoдель | BLUETTI T500 500W AC ADAPTER |
| Маса | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга заряджання | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 |
| Об'єм | 0.0279 |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип продукту | Кабель |
| Ток заряда | 8 А |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 799 ₴

