Портативна зарядна станція (інвертор) BLUETTI AC500 5000W
BLUETTI AC500
Модульна сонячна енергетична система для ваших потреб
AC500 та B300S (продається окремо) - Розширювана енергосистема, безперечно змінять спосіб використання сонячної енергії. Вони створені, щоб допомогти вам пережити перебої в подачі електроенергії та залишатися на зв'язку з необмеженою енергією, куди б ви не прямували.
Інвертор чистої синусоїди потужністю 5000 Вт
Цей інвертор забезпечує якісний вихідний сигнал чистої синусоїдальної хвилі та споживає імпульсну потужність до 10 кВт, гарантуючи, що все, що ви підключаєте, буде працювати на повну функціональність та потужність.
Заряджайте будь-яким зручним для вас способом
Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете зарядити свою систему AC500 у будь-який час. При підключеній розетці і сонячних панелях система AC500 підтримує вражаючу вхідну потужність до 8000 Вт. Зарядити систему, перш ніж збирати речі в похід, і харчування буде готове, коли ви будете готові. Потрібно щонайменше 2 акумулятори B300S.
Різні варіанти потужності для Вас
AC500 є на 100% модульним і може вміщувати до 6 додаткових батарейних блоків B300S (3072 Вт*год кожен), що в сумі дає загальну ємність 18 432 Вт*год - забезпечте основні потреби всієї вашої родини протягом ДНІВ як при щоденному використанні, так і при вимкненні електроенергії!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 325 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Довжина | 520 мм |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Максимальна потужність W | 5000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для всього будинку |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS) |
| Роз'єми | Type-C, DC, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 358 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| AC output specs | 5 x 230V/16A 1 x 230V/32A 5.000W Всего |
| Батарея | Літій-залізо-фосфатний (LFP) |
| Вага без паковання | 30 |
| Вага в пакованні | 37 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність батареї | 3072 |
| Заряджання змінним струмом | 4500 |
| Заряджання постійним струмом | 3000 |
| Кількість циклів заряджання | 3500+ |
| Комплектація | Портативна зарядна станція, гарантійний талон, інструкція. |
| Потужність | 5000 |
| Об'єм | 0.1613 |
| Розмір | 52 x 32,5 x 35,8 см |
| Сонячне заряджання | Да |
| Тип продукту | Power station |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 599 ₴




