Портативна зарядна станція (інвертор) BLUETTI AC300 3000W
Інвертор BLUETTI AC300
+ 3.000 Вт інвертор змінного струму чистої синусоїди (6.000 Вт імпульс).
+ 7 способів підзарядки (змінний струм / сонячна батарея / автомобіль / генератор / свинцева батарея / подвійний змінний струм / змінний струм + сонячна батарея).
+ 2.400 Вт макс. Сонячний вхід.
+ 5.400 Вт макс. Швидка подвійна зарядка (сонячна батарея + адаптер змінного струму одночасно).
+ Управління та моніторинг за допомогою смарт-додатків.
+ Домашнє резервне копіювання від ДБЖ 24/7.
Розширюйте свою потужність за бажанням
BLUETTI AC300 може приймати до 4×B300K (продається окремо, інвертор AC300 потребує хоча б одного зовнішнього акумулятора для функціонування) акумуляторних модулів на одиницю, що в сумі може становити революційні 12288 Вт/год. Забезпечуйте базові потреби всієї родини протягом ДНІВ під час надзвичайних ситуацій або відключень електроенергії!
2400 Вт неперевершеної сонячної потужності
Час підключитися до сонячної енергії на повний робочий день! BLUETTI AC300 тепер здатний отримувати 2,400 Вт неперевершеної потужності сонячної зарядки. Завдяки вдосконаленому MPPT-контролеру BLUETTI ви зможете зарядити акумуляторний модуль B300K (3,072 Вт-год) вже за 1,5 години. Використовуйте лише сонячне світло!
Інвертор чистої синусоїди 3000 Вт
У комплекті з інвертором чистої синусоїди потужністю 3000 Вт і можливістю регулювання швидкості заряджання змінного струму (немає потреби в блоці живлення, достатньо одного зарядного кабелю), AC300 також можна заряджати від 1,800 Вт до 3,000 Вт через розетки відповідно до ваших потреб.
Блискавична вхідна потужність 5400 Вт
Очікування підзарядки ніколи не приносить задоволення. При підключенні до розетки та сонячних панелей AC300 може підтримувати загальну потужність до 5 400 Вт*, що є жахливим показником. Підключіть систему перед тим, як збиратися в похід, і вона буде готова до роботи, коли ви там будете. *5,400 Вт - це 2,400 Вт сонячної енергії та 3,000 Вт змінного струму, що вимагає щонайменше двох блоків B300K. Або ж вихідна потужність буде обмежена до 3 000 Вт за допомогою лише одного B300.
Все, що ви хочете, в одному пристрої
Забезпечте свій будинок електроенергією в разі відключення електроенергії. Просте налаштування, просто увімкніть.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21.6 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 320 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Довжина | 520 мм |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Максимальна потужність W | 6000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для всього будинку |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS) |
| Роз'єми | DC, USB-A, USB-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 358 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| AC output specs | 6x 220 В-240 В |
| USB тип C | 1 |
| USB-A | 4 |
| Автомобільна розетка | 1 |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth |
| Вага без паковання | 21.6 |
| Вага в пакованні | 28.6 |
| Виходи змінного струму | 6 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність батареї | 3072 |
| Заряджання змінним струмом | 5400 |
| Кількість циклів заряджання | 3.500+(до 80%), 6.000+(до 50%) |
| Комплектація | Портативна зарядна станція, гарантійний талон, інструкція. |
| Потужність | 3000 |
| Об'єм | 0.171741 |
| Розмір | 52 x 32 x 35,8 см |
| Сонячне заряджання | 2400 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 199 ₴






