Блок живлення AZZA ATX 750W PSAZ-750G ATX3.0 Black
80 PLUS Gold сертифікація
Цей блок живлення відповідає стандарту 80 PLUS Gold, що гарантує більш ніж 90% ефективності при типовому навантаженні. Це мінімізує надмірне тепловиділення, забезпечуючи стабільну роботу системи.
Підтримка ATX 3.1 та PCIe 5.1
Завдяки сумісності зі стандартом ATX 3.1 та наявністю 16-контактного роз'єму 12В-2x6 (PCIe 5.1), цей блок живлення готовий до інтеграції з відеокартами нового покоління. Це забезпечує безпечне та стабільне харчування для найвибагливіших графічних процесорів.
Тиша та продуктивність
Інтегрований вентилятор розроблений для зниження рівня шуму при ефективному охолодженні. Насолоджуйтесь тихою роботою вашої системи навіть під високим навантаженням.
Харчування та надійність
Блок живлення підтримує широкий діапазон вхідної напруги від 100 до 240 В, забезпечуючи стабільну роботу в різних умовах електромережі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Вид роз'ємів | SATA |
| Кількість кулерів | 1 |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Особливості | Захист від перевантаження, Захист від перенапруги, Захист від короткого замикання |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість SATA | 9 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| PFC | Активний |
| Блок живлення | ATX 3.0 |
| Вага без паковання | 2 |
| Вага в пакованні | 2.57 |
| Час напрацювання на відмову | 100000 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | PSAZ-750G |
| Потужність | 750 |
| Об'єм | 0.007168 |
| Розмір | 150x140x86mm |
| Сертифікат | 80 PLUS GOLD |
| Система охолодження | Вентилятор 12 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴



