
Блок живлення AZZA ATX 750W PSAZ-750W ARGB Black
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 1423097
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AZZA PSAZ-750W (ARGB) 750W ARGB PSU
СЕРТИФІКОВАНО ЗА СТАНДАРТОМ 80 PLUS BRONZE
Якісні компоненти, що забезпечують ефективність 86,94% при типовому навантаженні, знижуючи витрати на електроенергію та надлишкове тепло.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРОМ
Кнопка на задній панелі керує інтелектуальним режимом вентилятора / режимами RGB
+ Безшумний ARGB-вентилятор для низького рівня шуму
+ 2-річна гарантія
+ ATX
+ Немодульний
+ 100 В - 240 В / 200 В - 240 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Вид роз'ємів | SATA |
| Кількість кулерів | 1 |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Роз'єми | |
| Кількість SATA | 5 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 1 |
| Вага в пакованні | 2.17 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Блок живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | PSAZ-750W ARGB |
| Потужність | 750 |
| Об'єм | 0.007429 |
| Особливості | Підсвітка вентилятора |
| Розмір | 86 x 150 x 165 мм |
| Сертифікат | 80 PLUS BRONZE |
| Система охолодження | Вентилятор 12 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴




