Корпус AZZA CSAZ-520WW GUARDIAN WOOD WHITE
ATX Mid-Tower
Корпус Guardian втілює в собі поєднання стилю та функціональності для вашого ATX-комплекта. Завдяки приголомшливій решітці з масиву дерева цей корпус забезпечує захоплюючі ARGB-ефекти, від яких перехоплює подих. Крім того, решітка спроектована для оптимального потоку повітря та охолодження. Guardian пропонує варіанти підсвічування, щоб розширити можливості та налаштувати вашу систему відповідно до вашого стилю.
Преміальний вигляд
Завдяки решітці з масиву дерева цей корпус забезпечує захоплюючі ARGB-ефекти, від яких перехоплює подих. Крім того, вона забезпечує оптимальний потік повітря та ефективне охолодження.
Вражаюча підтримка повітряного потоку
У корпусі GUARDIAN WOOD можна розмістити 9 120-мм вентиляторів. 2 порти для вентиляторів 120 мм на середній панелі, ще 3 спереду та зверху, а також 1 попередньо встановлений 120 мм вентилятор на задній панелі.
Налаштуйте свій стиль
Кероване підсвічування вентиляторів за допомогою світлодіодної кнопки на верхній панелі пропонує різні режими освітлення.
Інтуїтивно зрозумілий вхід/вихід
GUARDIAN WOOD має передню панель вводу/виводу, яка включає в себе
+ кнопка живлення
+ світлодіодна кнопка
+ 2 порти USB 3.0
+ Type-C
+ HD-аудіо
Гнучкі можливості зберігання даних
Лоток для накопичувачів підтримує 1 x 2,5-дюймовий SSD або 1 x 3,5-дюймовий HDD
Верхня частина відсіку для накопичувачів підтримує 1 x 2,5-дюймовий SSD або 1 x 3,5-дюймовий HDD
Права бічна панель підтримує 2 2,5-дюймових твердотільних накопичувача
Фронтальна підтримка охолодження
Вентилятори: до 3 x 120 мм або 3 x 140 мм
Радіатор: До 360 мм
Верхня підтримка охолодження
Вентилятори: до 3 x 120 мм або 2 x 140 мм
Радіатор: До 360 мм
Задня опора для охолодження
Вентилятор: 1 x 120 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Скло |
| Призначення | Ігровий |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 486 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | без Б/П |
| Вага без паковання | 7.4 |
| Вага в пакованні | 8 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпус, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | AZZA CSAZ-520WW GUARDIAN WOOD WHITE |
| Об'єм | 0.07258 |
| Особливості | Прозора панель |
| Розмір | 486 x 220 x 466 мм |
| Розміщення блока живлення | нижнє |
| Система охолодження | 1x120-мм вентилятор LFO-2512D ARGB |
| Тип корпусу | MidiTower |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴










