
Мережева відеокамера Axis M3065-V 2MP 01707-001 White
30 699 ₴
- В наявності
- Код: 1291752
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережева відеокамера Axis M3065-V 2MP 01707-001 White
Призначена для внутрішнього використання (indoor).
Роздільна здатність: 2Мп, HDTV1080p (1920×1080) максимальна.
Об'єктив фіксований: 3.1мм, діафрагма F2.0.
Кут огляду: горизонтально ~102 °, вертикально ~55 °.
Особливості та переваги
Компактний та акуратний корпус, що підходить для монтажу на стелю або стіну.
Підтримка виходу HDMI дозволяє відображати зображення на публічних моніторах (наприклад, для вітрин, холів).
Технологія Zipstream (стиснення при H.264/H.265) допомагає заощаджувати пропускну здатність та обсяг сховища.
WDR + режим день/ніч дозволяють досягти хорошої якості зображення навіть при складному освітленні.
Екологічний корпус: частина із перероблених матеріалів, мінімальне використання шкідливих речовин.
Основні технічні характеристики
Матриця 1/2.9″ прогресивний RGBCMOS.
Мінімальна освітленість Колір: ~0,2лк при 50IRE, F2.0; Ч/б: ~0,04лк при 50IRE, F2.0.
Об'єктив Фіксований 3.1мм, F2.0, IR корекція.
Підтримка день/ніч Так - авто-фільтр IR-cut.
Широкий динамічний діапазон (WDR) Так.
Вихід HDMI Є (для публічного монітора) 1080p@25/30fps.
Відеокодеки H.264, H.265, Motion JPEG, що підтримуються.
Слот для картки пам'яті Так, microSD/microSDHC/microSDXC.
Захист корпусу IP42 (захист від пилу/крапель) та IK08 (стійкість до удару) при внутрішньому монтажі.
Живлення PoE IEEE802.3af/at, тип 1 клас 1. Типове споживання: ~2.2Вт; макс ~2.5Вт.
Габарити та вага Діаметр ~101мм, висота ~56мм, вага ~150г.
Робочий діапазон температур від 0°C до +45°C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Ні |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | MJPEG, H. 265, H. 264 |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 101 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP42 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | PoE |
| Колір | Білий |
| Ширина | 101 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.04 люкс |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 55 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Фокусна відстань | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Камера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 699 ₴

