Джерело безперебійного живлення Assmann UPS LINE-INTERACTIVE 1500VA 900W DN-170075 Black
Лінійно-інтерактивне ДБЖ ASSMANN DIGITUS, 1500 ВА/900 Вт
Високопродуктивний захист комп'ютерних систем вашого бізнесу та офісу від втрати та пошкодження даних
+ Стабілізатор напруги для стабілізації напруги
+ Швидкий час переходу на резервне живлення у разі відключення електроенергії
+ Компактний корпус для компактного встановлення у вашій ІТ-інфраструктурі
+ Швидкий час заряджання
+ Низький рівень шуму до 40 дБ
Лінійно-інтерактивні ДБЖ DIGITUS мають компактний розмір і відмінне мікропроцесорне керування, що гарантує високу надійність. Завдяки зручному для користувача управлінню вони забезпечують високоефективний захист ваших бізнес- та офісних комп'ютерних систем від втрати та пошкодження даних. Такі функції, як захист від перевантаження, розряду і перезаряду, функції холодного старту і енергозбереження, а також система звукової сигналізації - це лише деякі переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ DIGITUS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 198 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 6 хв |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 162 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 10.1 |
| Вага в пакованні | 12 |
| Час роботи половинним завантаженням | 6 |
| Час роботи з повним завантаженням | 1 |
| Вихідні роз'єми живлення | Schuko CEE 7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Мoдель | DN-170075 |
| Потужність ДБЖ, VA | 1500 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 900 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.0328 |
| Розмір | 198 x 158 x 380 мм |
| Тип вихідного сигналу | Імітація синусоїди |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴







