Джерело безперебійного живлення Assmann UPS ONLINE 3000VA 3000W DN-170096 Black
Система ДБЖ DIGITUS OnLine, 3000 ВА / 3000 Вт
Номер продукту: DN-170096
EAN: 4016032474678
Модуль ДБЖ OnLine, 3000 ВА/3000 Вт
ДБЖ OnLine — ідеальне резервне рішення для ваших вимогливих потреб в електроживленні, яке забезпечує безвідмовну роботу в різних промислових застосуваннях.
Високий коефіцієнт потужності (1,0) та вища активна потужність дозволяють підключати більше навантажень, що економить місце та знижує витрати.
Висока ефективність в онлайн-режимі, вища ефективність означає оптимізоване управління живленням та меншу тепловіддачу, що призводить до економії енергії та підвищення надійності.
Зручний РК-екран забезпечує уявлення про стан ДБЖ для легкого встановлення, налаштування та експлуатації.
Компактна стійкова/вежова конструкція оптимізує простір у стійці та забезпечує гнучку установку.
Мінімізований час простою обладнання завдяки гарячій заміні акумуляторних модулів, які можна замінювати користувачем на ходу.
Зовнішні акумуляторні модулі забезпечують тривалий час роботи.
Велика кількість розеток (8 x C13 та 1 x C19) для оптимального розподілу живлення між навантаженнями.
Різні інтерфейси зв'язку (RS232/USB, паралельний порт, слот SNMP) дозволяють дистанційно контролювати систему.
Автоматичне самотестування акумулятора та керування швидкістю вентилятора збільшують термін служби компонентів.
Функція дистанційного аварійного вимкнення живлення (REPO) вимикає ДБЖ під час надзвичайних ситуацій. У разі надзвичайної ситуації перемикач REPO вимикає випрямляч та інвертор і негайно припиняє подачу живлення на навантаження. ДБЖ припиняє заряджання та розряджання акумулятора.
ОПИС
ДБЖ DIGITUS® OnLine — це рішення ДБЖ з подвійним перетворенням, яке забезпечує найкращий у своєму класі захист від збоїв живлення та безперервне виробництво енергії в компактній та гнучкій системі. Однофазний ДБЖ працює з високою енергоефективністю та ідеально підходить для захисту критичної інфраструктури як у централізованих, так і на периферійних мережах. Масштабовані варіанти роботи з відповідними зовнішніми батарейними шафами забезпечують додаткову гнучкість, коли потрібне розширене безперебійне живлення. Зручний РК-дисплей та можливості керування мережею, включаючи налаштування, роблять цю систему легкою в установці та обслуговуванні. Завдяки провідній на ринку ефективності та постійному коефіцієнту потужності, ДБЖ відповідає потребам ваших критичних застосувань.
ТЕХНІЧНІ ДЕТАЛІ
Система подвійного перетворення онлайн (VFI-SS-111)
Вхід: розетка IEC60320 C20, 208/220/230/240 В змінного струму
Вихід: 8 x IEC60320 C13, макс. 10 А на розетку; 1 x IEC60320 C19, макс. 16 А на розетку
Номінальна потужність системи: 3000 ВА / 3000 Вт, коефіцієнт потужності 1,0
ККД AC-AC (онлайн VFI): 93 %, ККД режиму ECO: 98 %.
Змінний внутрішній акумуляторний блок під час роботи.
Акумулятор: свинцево-кислотний акумулятор з клапанним регулюванням, що не протікає.
Ємність акумулятора: 6 x 12 В x 9,0 Аг
Час роботи при повному навантаженні: 3 хв; Час роботи при половинному навантаженні: 9 хв
Заряджання: 4 години до 90% ємності після повного розряду
Підключення до мережі: Додаткова SNMP/веб-карта (номер деталі DN-170100) дозволяє дистанційно контролювати ДБЖ. Локальні порти зв'язку: USB, RS-232 (послідовний), плата SNMP (опційно), плата реле (опційно)
Контакт аварійного вимкнення живлення (EPO) для вимкнення ДБЖ у разі надзвичайної ситуації
Максимальна робоча температура: 0 - 40 °C
Температура зберігання: -25 - 55 °C
Відносна вологість: 20 - 90% без конденсації
Висота над рівнем моря: < 1500 м
Розміри виробу ШxГxВ (мм): 440 (19") x 600 x 86,5 (2U)
Вага виробу: 26 кг
Розміри транспортування ШxГxВ (мм): 560 x 730 x 200
Вага транспортування: 30,2 кг
Стандарти безпеки: IEC/EN62040-1,IEC/EN60950-1
Стандарти електромагнітної сумісності: IEC/EN62040-2, IEC61000-4-2, IEC61000-4-3, IEC61000-4-4, IEC61000-4-5, IEC61000-4-6, IEC61000-4-8
Схвалення: Декларація CE
Комплект поставки: Блок ДБЖ, ніжки для встановлення у вежі, інструкція з експлуатації ДБЖ, комплект швидкої допомоги для ДБЖ, ліцензія на програмне забезпечення ДБЖ, USB-кабель, мережевий кабель (розетка із захисним контактом 1,8 м (тип 7/4) до розетки IEC60320 C20), з'єднувальний кабель IEC C13, 19-дюймові монтажні кронштейни
Додатково доступний: 19-дюймовий монтажний комплект ДБЖ (профільні рейки), номер деталі DN-170109
Монтаж: Настільний, Стійковий
Вилка: Вхід IEC 60320 C20
Потужність: 1500 ВА – 3000 ВА
Технологія: Онлайн подвійне перетворення
Форм-фактор дюймів (IEC 60297): 482,6 мм (19 дюймів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 8 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 86.5 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 3 хв |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| ККД, не менше | 93 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 70 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 26 |
| Вага в пакованні | 30.2 |
| Час роботи половинним завантаженням | 9 |
| Час роботи з повним завантаженням | 3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Комплектація | Джерело безперебійного живлення, інструкція, гарантійний талон. |
| Потужність ДБЖ, VA | 3000 |
| Потужність ДБЖ, Вт | 3000 |
| Настільне виготовлення | Да |
| Об'єм | 0.082064 |
| Стійка | Да |
| Стійка 2U | Да |
| Тип вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 399 ₴








