
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Alpine 23 ACALP00035A Black/Silver
499 ₴
- В наявності
- Код: 1377024
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Alpine 23 ACALP00035A Black/Silver
Компактний процесорний кулер AMD
Покращена ефективність охолодження завдяки новому виробничому процесу
Висока теплопровідність алюмінію повністю зберігається завдяки новому типу екструзії. Цей новий виробничий процес створює потужний, але дуже компактний радіальний радіатор. Особливо тонкі ребра охолодження нового Alpine мають Y-подібну форму. Це збільшує площу поверхні радіатора, а отже, і потужність охолодження.
Широкий діапазон обертів
Alpine 23 оснащено новою технологією двигуна з дуже широким діапазоном обертів, керованим ШІМ. Це знижує рівень шуму до мінімуму, гарантуючи при цьому максимальну продуктивність охолодження, коли це необхідно.
Низьке енергоспоживання та мінімальна вібрація
Новий Alpine 23 оснащений оновленим двигуном і працює набагато ефективніше, ніж його попередники. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму. Ці фактори сприяють економії енергії, зниженню температури котушки та зменшенню вібрації до мінімуму без шкоди для продуктивності.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, що означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Подовжений термін служби
Зниження температури двигуна на 10 °C збільшує термін служби вентилятора приблизно вдвічі. Новий двигун ARCTIC має в чотири рази довший термін служби завдяки низькій температурі котушки.
Попередньо нанесена термопаста MX-2
Попередньо нанесена високоефективна термопаста MX-2 забезпечує швидкий і чистий монтаж.
Простий і швидкий монтаж
Завдяки монтажним затискачам, встановлення дуже просте. Alpine 23 просто вставляється в наявні утримуючі модулі AMD і щільно закручується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вентилятора | 90 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22.5 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 275.5 г |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 121 мм |
| Ширина | 98.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система охолодження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




