
Термопаста для процесора Arctic MX-4 20г ACTCP00001B Grey
599 ₴
- В наявності
- Код: 1377047
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопаста для процесора Arctic MX-4 20г ACTCP00001B Grey
PREMIUM Performance Thermal Paste
Оптимальна консистенція для кожного застосування
Залежно від особистих уподобань та області застосування може бути надано перевагу тоншій або товстішій термопасті. Відмінні властивості проти висихання та витікання гарантують стабільну довготривалу продуктивність. Завдяки термопастам ARCTIC ви знайдете оптимальну в'язкість для вашого застосування.
Найвища теплопровідність
Поверхні процесорів та радіаторів покриті мікроскопічними вм'ятинами; термопаста ARCTIC MX-4 складається з мікрочастинок, які заповнюють ці пори. Це забезпечує надзвичайно високу теплопровідність, що гарантує швидке і ефективне відведення тепла від процесора або відеокарти. Завдяки чудовій продуктивності MX-4 є відмінним вибором не лише для оверклокерів та ентузіастів, але й для інших застосувань, що вимагають теплопередачі. MX-4 без сумнівів доводить, що велика продуктивність не обов'язково потребує високої ціни.
Легке застосування
Завдяки своїй консистенції MX-4 легко наноситься, навіть початківцями. У відео нижче демонструється техніка нанесення, щоб уникнути повітряних бульбашок між процесором і радіатором.
Надійне використання
На відміну від паст, що містять металеві оксиди або рідкий метал, MX-4 від ARCTIC не містить металу і не є електрично провідною.
Доступна в різних розмірах
ARCTIC MX-4 доступна в упаковках від 2 до 45 грамів. Закривається упаковка запобігає висиханню пасти.
Перевірена якість
Незважаючи на зміни в упаковці протягом років, склад формули залишався незмінним. Наші термопасти MX вже давно відомі своєю високою продуктивністю та якістю, і з новою упаковкою, що підлягає переробці, ми прагнемо зменшити викиди CO2 і таким чином зробити внесок в охорону навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 159 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 8.5 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 21 мм |
| Упаковка | Шприц |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Термопаста, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


