
Корпусний вентилятор 120 мм Arctic F12 5pcs ACFAN00248A Black
799 ₴
- В наявності
- Код: 1382857
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор 120 мм Arctic F12 5pcs ACFAN00248A Black
120 мм стандартний корпусний вентилятор 5 шт.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусоїдальному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра.
Інноваційний дизайн забезпечує тиху та ефективну вентиляцію
Інноваційний дизайн лопатей вентилятора покращує повітряний потік і сприяє високоефективній вентиляції. Крильчатка була розроблена з акцентом на мінімізацію рівня шуму, але при цьому забезпечує необхідний потік повітря і тиск.
Тривалий термін служби
Гідродинамічний підшипник поставляється з масляною капсулою, яка запобігає витоку мастила. Таким чином, цей підшипник працює так само тихо, як і підшипник ковзання, але має значно більший термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1350 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 107 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



