
Корпусний вентилятор 140 мм Arctic P14 ACFAN00123A Black
299 ₴
- В наявності
- Код: 1383491
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор 140 мм Arctic P14 ACFAN00123A Black
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P14 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P14 особливо добре підходить для використання на радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Двостороння установка
- Виштовхуйте тепле повітря з корпусу
- Втягуйте холодне повітря в корпус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 24.5 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


