
Корпусний вентилятор Arctic 40 мм S4028-6K ACFAN00185A Black
399 ₴
- В наявності
- Код: 1390277
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор Arctic 40 мм S4028-6K ACFAN00185A Black
Крильчатка S4028-6K утримується на двох шарикопідшипниках, тому вона особливо міцна і менш чутлива до зовнішніх впливів, таких як тепло і пил. S4028-6K має дуже широкий діапазон швидкості, який можна регулювати за допомогою ШІМ і напруги. Максимальна швидкість обертання 6000 об/хв забезпечує хороший баланс між потужністю охолодження та рівнем шуму. Зі статичним тиском 4,2 мм/Н2О і максимальним повітряним потоком 12,06 м³/год, S4028-6K є справжнім універсалом і підходить як для радіатора, так і для корпусного вентилятора.
S4028-6K встановлюється в серверні корпуси висотою 1U і може слугувати запасним вентилятором для маршрутизаторів, комутаторів і мережевих сховищ. Його також можна використовувати для інших пристроїв, таких як відеореєстратори, міні-ПК, HTPC, корпуси для жорстких дисків і 3D-принтери. Вентилятор має стандартний 4-контактний роз'єм, а також може підключатися і керуватися за допомогою 2-контактного або 3-контактного роз'єму, а 40-сантиметровий кабель забезпечує велику гнучкість у позиціонуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 40 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 6000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




