
Термопрокладка для процесора Arctic TP-3 120x20 мм 1.5 мм 4 шт ACTPD00057A Blue
499 ₴
- В наявності
- Код: 1391542
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка для процесора Arctic TP-3 120x20 мм 1.5 мм 4 шт ACTPD00057A Blue
TP‑3 — м'яка та еластична термопрокладка, що добре заповнює нерівності поверхонь, служить “заповнювачем” між компонентами (наприклад, VRM, чіпами) та системою охолодження.
Завдяки своїй структурі та низькій твердості, її легко різати або обрізати до потрібного розміру.
Не проводить електрику та безпечна навіть при попаданні на контакти — немає металевих частинок.
Застосовується у випадках, коли стандартні термопасти не зручні або неможливі (наприклад, надто великі зазори, нерівності, компоненти з високим профілем).
Характеристики
Назва Arctic TP-3 Thermal Pad
Розміри (кожна прокладка) 120×20 мм
Товщина 1,5 мм
Кількість у комплекті 4 штуки
Теплопровідність 6 Вт/(м·К)
Температурний діапазон від -40 ° C до +150 ° C
Твердість 55 по Шору 00
Щільність 3,4 г/см³
Колір Синій/блакитний (Blue)
Електрична ізоляція Так, не містить металевих частинок, безпечна для застосування поряд з електричними компонентами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 6 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 1.5 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Синій |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Термопрокладка для процесора, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



