
Захисна решітка 140 мм Arctic ACFAN00088A Silver
199 ₴
- В наявності
- Код: 1393533
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисна решітка 140 мм Arctic ACFAN00088A Silver
Решітка для вентилятора 140 мм
Захист для вашого вентилятора
Ефективний захист
Захищає вентилятори від зовнішніх предметів і запобігає пошкодженню кабелів. Вентиляторна решітка кріпиться перед вентилятором за допомогою гвинтів, що додаються, і захищає кабелі від звисання, а користувача - від травм.
Проникність для повітряного потоку
Вентиляторні решітки майже не впливають на продуктивність - менше 1% впливу на потік повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 125 мм |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість кольорів | 1 |
| Комплектація | Захисна решітка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴
