
Кріплення для монітора Arctic Z1 Gen3 AEMNT00052A Black
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 1406595
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для монітора Arctic Z1 Gen3 AEMNT00052A Black
Настільний кронштейн для монітора з USB
Звільніть місце на столі
Незалежно від того, чи використовуєте ви його як робочу станцію, чи як бойову, кронштейн для монітора ARCTIC Z1 (Gen 3) - це інструмент, необхідний для того, щоб на вашому столі не було безладу, що дозволить вам підвищити продуктивність та покращити якість ігор.
Оптимізована ергономіка
Якщо ви проводите багато часу перед екраном, ви швидко оціните ергономічні переваги кронштейна Z1 (Gen 3), особливо можливість налаштовувати кут огляду. Пошук оптимальних налаштувань для екранів покращує вашу поставу. Незалежно від того, чи хочете ви відрегулювати висоту, кут нахилу або орієнтацію екрана, Z1 (Gen 3) покращує ергономічні можливості вашого столу та офісного крісла, пропонуючи вам комфорт та адаптивність.
Також підходить для надшироких моніторів
Кронштейн для монітора ARCTIC Z1 (Gen 3) з легкістю підтримує новітні надширокі монітори (до 38 дюймів). Також сумісний з класичними моніторами зі співвідношенням сторін 16:9 (до 34 дюймів). Кронштейн Z1 (Gen 3) витримує загальне навантаження до 15 кг/33 фунтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 38 дюйм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для моніторів |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Форма кронштейна | Z-подібна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 426 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Кріплення для монітора, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴









