
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Liquid Freezer III 240 ACFRE00150A A-RGB/White
4 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1410929
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Liquid Freezer III 240 ACFRE00150A A-RGB/White
Мультисумісний All-in-One водяний кулер для процесора з підтримкою A-RGB
Готовність із коробки - просте встановлення
Liquid Freezer III готовий до негайного використання завдяки попередньо встановленим вентиляторам радіатора в конфігурації push. Кабелі вентиляторів інтегровані в оболонку шлангів, тому до материнської плати потрібно під'єднати тільки один кабель. Термопаста MX-6 входить до комплекту постачання, тому у вас є все необхідне для швидкого і простого встановлення.
Liquid Freezer III 240 A-RGB - протестовано і підтверджено Intel
Компанія Intel провела тестування і підтвердила працездатність Liquid Freezer III на i9-13900K/KF, i9-14900K/KF і i9-13900KS у категоріях Enthusiast і Desktop. У цих тестах Intel враховувала як кріплення до контактної рамки, так і продуктивність кулера.
Сумісність на майбутнє
Liquid Freezer III сумісний із сокетами Intel і AMD. У майбутньому Intel випустить нові процесори Arrow Lake на сокеті LGA1851. Ми гарантуємо повну сумісність. Усі Liquid Freezer III можуть бути використані з новим сокетом LGA1851 від Intel без обмежень.
Видатні характеристики
У незалежних тестах Liquid Freezer III явно виділяється серед конкурентів у всіх цінових категоріях, особливо завдяки своїй видатній продуктивності. У тестах з нормованим рівнем шуму Liquid Freezer III демонструє свою справжню силу, перевершуючи багатьох конкурентів своєю тихою, але потужною роботою.
Контактна рамка для Intel LGA1700 і LGA1851
Механізм незалежного завантаження Intel (ILM) деформує процесор, вдавлюючи його в сокет у двох точках із зусиллям понад 40 кг. Це спричиняє тиск у друкованій платі, матриці та шарі припою між матрицею і IHS (Integrated Heat Spreader). За високого теплового навантаження це може призвести до довгострокових проблем. Монтажна рамка ARCTIC не деформує процесор, значно знижує механічне навантаження на нього, швидко і легко встановлюється і дає змогу прикрутити кулер до задньої панелі процесора. У результаті механічне навантаження на материнську плату і процесор зводиться до мінімуму, продуктивність охолодження залишається незмінною, а встановлення виконується швидко і просто.
Безшумний і потужний вентилятор VRM
Перетворювачі напруги материнських плат часто працюють на максимальній температурі в поєднанні з енергоємними процесорами. Щоб компенсувати нестачу повітряного потоку від баштового кулера, Liquid Freezer III оснащений оновленим вентилятором VRM. 60-міліметровий вентилятор із ШІМ-керуванням забезпечує практично безшумне охолодження зони сокета в разі недостатнього охолодження VRM, у випадках із поганим повітряним потоком або особливо в сценаріях розгону. Це дає змогу постійно збільшувати навантаження і подовжувати термін служби перетворювачів напруги.
Інтегрований кабельний менеджмент
Кабелі вентиляторів приховані в рукаві. Під час використання Liquid Freezer III до материнської плати потрібно під'єднувати тільки роз'єми від головки помпи - додаткове прокладання кабелів не потрібне. Немає потреби в додаткових кабелях-розгалужувачах, що спрощує встановлення і покращує загальний вигляд.
Покращена конструкція радіатора
Поверхню охолодження радіатора завтовшки 38 мм було збільшено на 23 % завдяки збільшенню стека ребер. Це дає змогу не тільки поліпшити тепловідведення, а й збільшити об'єм рідини. Отже, накопичення тепла в системі водяного охолодження сповільнюється, а піки потужності та температури ефективно регулюються протягом тривалого періоду часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM4, LGA1700, AM5, LGA1851 |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1490 г |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 277 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система охолодження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴





