Корпусний вентилятор Arctic 140 мм P14 Max ACFAN00287A Black
140-мм високошвидкісний ШІМ-вентилятор
Надзвичайно широкий діапазон швидкості
Розвиваючи успіх моделі P14 PWM, модель P14 Max розширює діапазон регульованої швидкості до вражаюче широкого діапазону від 400 до 2800 об/хв. Це забезпечує тиху роботу, коли потрібен низький потік повітря, а також безпрецедентний рівень продуктивності на радіаторах та радіаторах. P14 Max забезпечує значний приріст продуктивності існуючих систем повітряного та водяного охолодження.
Максимальна продуктивність - без компромісів
P14 Max забезпечує сфокусований повітряний потік і високий статичний тиск, що робить його придатним для будь-яких сценаріїв. Вентилятор оптимізовано для використання на радіаторах, радіаторах, отворах і сітках. Тому P14 Max - ідеальний вентилятор для ентузіастів і професіоналів, які шукають максимальну продуктивність з тривалим терміном служби.
Швидкість обертання вентилятора можна регулювати до повної зупинки за допомогою ШІМ. Це забезпечує безшумну роботу на холостому ходу і в той же час гарантує максимальну продуктивність, коли це необхідно. Таким чином, P14 Max забезпечує незрівнянно динамічне регулювання швидкості, завдяки чому потік повітря може бути ідеально відрегульований для кожного випадку.
Покращена стабільність
P14 Max має закриту конструкцію вентиляторних коліс. Перевагою такої комбінації вентиляторних коліс є безкомпромісна стабільність тиску. У сценаріях з високим опором тиску і високими швидкостями силове навантаження рівномірно розподіляється по всьому колесу вентилятора і забезпечує обертання з низьким рівнем вібрації при збереженні високого статичного тиску.
Максимальна плавність, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра. Гумові прокладки, встановлені по кутах, додатково гасять залишкові вібрації, спричинені вищими обертами.
Практично безшумний завдяки гідродинамічному підшипнику
Особливістю P14 Max є те, що він оснащений перевіреним гідродинамічним підшипником ARCTIC. Це забезпечує практично безшумну роботу на низьких швидкостях, чого так вимагають клієнти. На максимальній швидкості груба продуктивність все ще гарантована. Хоча ці підшипники мають тенденцію до зношування, ARCTIC не йде на компроміс з довговічністю і все ще пропонує 6-річну гарантію.
Характеристики:
Розмір 140 × 140 × 27 мм
Підшипник Fluid Dynamic Bearing (гідродинамічний)
Режим обертів 400 — 2800 об/хв (PWM‑керування)
Мінімальні обороти ~ 400 об/хв
Максимальні обороти до 2800 об/хв
Регулювання швидкості Через PWM; є режим “0 dB” (0 об/хв) нижче ≈ 3 % PWM
Повітряний потік 95 CFM ≈ 161.40 м³/год
Статичний тиск 4,18 мм H₂O
Струм споживання 0,35 А
Пускова напруга ~ 3,9 В
Напруга 12 В DC
Тип роз’єму 4‑Pin PWM
Довжина кабеля 400 мм
Вага ~ 245 г
Робоча температура навколишнього середовища 0‑40 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Сила струму | 0 А |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 245 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




