Корпусний вентилятор 92 мм Arctic P9 PWM PST CO ACFAN00299A Black
Потужне охолодження
P9 PWM PST CO — це потужний 92-мм вентилятор із швидкістю від 200 до 3000 об/хв. Вентилятор забезпечує статичний тиск 3,12 мм H2O та створює повітряний потік до 38,83 куб. футів на хвилину (cfm). Він пропонує точне керування швидкістю вентилятора за допомогою широтно-імпульсної модуляції (PWM) і є надзвичайно ефективним при 0,12 A. Крім того, він має режим 0 дБ для безшумної роботи в режимі очікування (IDLE).
Оптимізований для високого статичного тиску
P9 PWM PST CO забезпечує сфокусований повітряний потік та гарантує хороший потік повітря навіть за особливо високого статичного тиску. Тому P9 PWM PST CO також особливо підходить для використання на теплообмінниках, радіаторах, перфораціях та фільтрах.
Розроблено для безперервної роботи
P9 PWM PST CO оснащений двома японськими кульковими підшипниками. Це робить ці вентилятори особливо довговічними та стійкими до зовнішніх впливів, таких як тепло, пил та вібрації. Таким чином, цей варіант є ідеальним вибором для роботи в режимі 24/7.
Від 200 до 3000 об/хв. Регулювання через PWM
Завдяки широкому діапазону швидкостей та інноваційній технології PWM Sharing Technology (PST), швидкість вентилятора P9 PWM PST CO може синхронно контролюватися з іншими вентиляторами.
Вентилятори ARCTIC з технологією PST оснащені власним вбудованим рішенням для послідовного підключення (daisy-chain), і, крім вхідного роз’єму, мають додатковий роз’єм, до якого можна послідовно підключити ще один вентилятор або до чотирьох інших вентиляторів PST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





