
Корпусний вентилятор 92 мм Arctic P9 PWM PST ACFAN00298A Black
299 ₴
- В наявності
- Код: 1438226
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор 92 мм Arctic P9 PWM PST ACFAN00298A Black
Потужне охолодження
P9 PWM PST — це потужний 92-мм вентилятор із швидкістю від 200 до 3000 об/хв. Вентилятор забезпечує статичний тиск 3,12 мм H2O та створює повітряний потік до 38,83 куб. футів на хвилину (cfm). Він пропонує точне керування швидкістю вентилятора за допомогою широтно-імпульсної модуляції (PWM) і є надзвичайно ефективним при 0,12 A. Крім того, він має режим 0 дБ для безшумної роботи в режимі очікування (IDLE).
Оптимізований для високого статичного тиску
P9 PWM PST забезпечує сфокусований повітряний потік та гарантує хороший потік повітря навіть за особливо високого статичного тиску. Тому P9 PWM PST CO також особливо підходить для використання на теплообмінниках, радіаторах, перфораціях та фільтрах.
Розроблено для безперервної роботи
P9 PWM PST оснащений двома японськими кульковими підшипниками. Це робить ці вентилятори особливо довговічними та стійкими до зовнішніх впливів, таких як тепло, пил та вібрації. Таким чином, цей варіант є ідеальним вибором для роботи в режимі 24/7.
Практично безшумний завдяки гідродинамічному підшипнику
Особливістю P9 PWM PST є те, що він оснащений перевіреним гідродинамічним підшипником ARCTIC. Це забезпечує практично безшумну роботу на всіх швидкостях.
Від 200 до 3000 об/хв. Регулювання через PWM
Завдяки широкому діапазону швидкостей та інноваційній технології PWM Sharing Technology (PST), швидкість вентилятора P9 PWM PST може синхронно контролюватися з іншими вентиляторами.
Вентилятори ARCTIC з технологією PST оснащені власним вбудованим рішенням для послідовного підключення (daisy-chain), і, крім вхідного роз’єму, мають додатковий роз’єм, до якого можна послідовно підключити ще один вентилятор або до чотирьох інших вентиляторів PST.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 106 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Корпусний вентилятор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




