Захисна решітка 40 мм Arctic ACFAN00283A Silver
Ефективний захист
Захищає вентилятори від зовнішніх предметів і запобігає пошкодженню кабелів. Вентиляторна решітка кріпиться перед вентилятором за допомогою гвинтів, що додаються, і захищає кабелі від звисання, а користувача - від травм.
Проникність для повітряного потоку
Вентиляторні решітки майже не впливають на продуктивність - менше 1 % впливу на повітряний потік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 72 |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр вентилятора | 40 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість кольорів | 1 |
| Комплектація | Захисна решітка, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

