
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ACFRE00188A A-RGB/White
7 399 ₴
- В наявності
- Код: 1441517
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження для комп’ютерного процесора Arctic Liquid Freezer III Pro 360 ACFRE00188A A-RGB/White
Вбудований вентилятор VRM
Вентилятор, керований ШІМ, знижує температуру стабілізатора напруги, забезпечуючи стабільну роботу.
Монтаж зі зміщенням для Intel і AMD
Зміщує холодну пластину до гарячої точки процесора для більш ефективного теплообміну.
Контактна рамка Intel
Оптимізований розподіл контактного тиску для подовження терміну служби процесора та покращеного відведення тепла.
Інтегрована кабельна система
Кабелі вентиляторів, інтегровані в гільзу, спрощують монтаж і мінімізують плутанину з кабелями.
Більше продуктивності з новими вентиляторами P12 Pro
P12 Pro розкриває весь свій потенціал: тихіший і потужніший на низьких швидкостях, з більшим запасом продуктивності під навантаженням - для максимального охолодження.
- Швидкість - 600-3000 об/хв
- Гідродинамічний підшипник
- Статичний тиск - 6,9 мм H2O
- Повітряний потік - 77 cfm | 131 м³/год
Радіатор преміум-класу
38-міліметровий радіатор не лише покращує розсіювання тепла, але й вміщує більше рідини, ніж звичайні 27-міліметрові радіатори. Це зменшує накопичення тепла і забезпечує більш ефективну роботу з температурними стрибками.
Преміум-трубки
Армовані трубки з EPDM з плетеною оболонкою для підвищення довговічності
Легке встановлення
Попередньо встановлені та підключені вентилятори, простий монтаж та анімований онлайн-посібник.
Включає термопасту MX-6
Просто нанесіть хрест-навхрест - холодна пластина водяного насоса рівномірно розподілить пасту.
Два варіанти керування
За допомогою кабелю-розгалужувача помпа, вентилятор VRM та вентилятори радіатора можуть керуватися окремо або синхронізуватися через єдиний сигнал PWM за допомогою кабелю «все-в-одному».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM5, LGA1700, AM4, LGA1851 |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | P12, Cresta |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Система охолодження, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 399 ₴






